Відгуки

 1. Олександра

  Почали відвідувати Джерельце у вересні 2015р. дуже задоволені. Кваліфікований та вічливий колектив вихователів, діти завжди зайняті. Багато різноманітних заннять,для нас це було важливим критерієм, бо енергії в дитини через край:)
  А головне це те, що дитина щаслива, навіть не хоче йти додому! Я думаю, що для всіх батьків це є гарним показником.

 2. Олеся

  Дякую колективу садочку,та особливо художньому керівнику Людмилі Миколаївні, за чудовий мюзикл “Дюймовочка” у постановці наших діточок до 8 березня! Вистава була неперевершена!

 3. Олеся

  Жодного разу не пошкодували, що вибрали для донечки цей чудовий і правильний дитячий садок!Це мабуть один з небагатьох державних садочків, що може впевнено конкурувати з приватними. Він затишний і “домашній” не тільки за розмірами, але в першу чергу за атмосферою, яку створює для діток колектив садочку. Моя донечка в перший день відвідування садочку залишилась до самого вечора і з цього дня вже два роки з задоволенням його відвідує. Тут в першу чергу піклуються за здоров’я наших діток: загартовують їх, займаються з ними фізкультурою, запалюють ароматичні палички. З ними займається психолог та логопед.Вихователі та викладачі проводять цікаві та змістовні заняття, на яких наші малюки пізнають світ, навчаються спілкуванню, відповідальності, чуйності, а також рахувати, читати, розмовляти іноземними мовами, малювати, ліпити, тощо. А ще наші дітлахи під керівництвом вихователів влаштовують для себе та батьків чудові різноманітні свята. І, як виявляється, їжа в садочку смачніша за домашню. Дякую директору та всьому колективу садочку! Хай Ваша праця, любов, терпіння і доброта до наших діток повертається до вас сторицею.

 4. Юлія

  Наша донечка відвідує даний садок, як мама хочу сказати, що повністю впевнена ,що моя дитина цілий день під гарним наглядом и в добрих руках. Я дуже задоволена колективом садка, всі вихователі та директор садочку дуже привітні і добрі люди , які справді люблять дітей і свою роботу . Доця дуже любить і хвалить обіди у садку і всі страви, хоча наша дитина дуже перебірлива щодо різних страв, то в садку навіть просить добавки)) я ні разу не пошкодувала про вибір даного навчального закладу, де дітки всесторонньо розвиваються , вивчають іноземні мови, співають і взагалі формуються як особистості , і за цим дуже стежать вихователі і директор садочку! Наша родина дуже вдячна за таку турботу і піклування для нашої дитини! Це велика робота працювати і тримати себе в руках коли навкруги стільки дітей і всім треба догодити!! Дуже вдячні всьому персоналу і любимо наш садочок!дякую!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>